KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Digitalprint 16914101

nr 1691 4101

AnnaMaria Rogberg

(f. 1972), Sverige

Digitalprint, Badande flickor. Signerad, numrerad 25/120. Bladets mått: 65x64 cm, yttermått inklusive ram: 79,5x76 cm

AnnaMaria Rogberg Lindholm, svensk bildkonstnär född 1972.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:02:56

AnnaMaria Rogberg

Läs mer om AnnaMaria Rogberg